Hvornår

16/11/2022    
9:00 - 17:00

Tilmeldinger

Tilmeldinger lukket

Hvor

Aalborg Kongres & Kultur Center
Europa Plads 4, Aalborg, 9000

Event Type

Studerende inden for geodata-fagområdet er igen i år velkomne til at deltage i Kortdage.
De studerendes dag finder sted på førstedagen af Kortdage 2022, den 16. november kl. 9.00-17.00.

Læs mere om dagens program og de øvrige aktiviteterne på Kortdage på hjemmesiden: https://kortdage.dk

Praktisk information
Geoforum sørger for bustransport mellem København og Aalborg.
Da pladserne er begrænsede, besættes de efter først til mølle-princippet.

Tilmelding senest den 11. oktober 2022.

Tilmelding

Der er lukket for tilmeldinger til dette arrangement. Skriv venligst til geoforum@geoforum.dk for at høre, om der kunne være en mulighed for at deltage alligevel.

Liste over deltagere

  • Asbjørn Pedersen
  • Emil Knudsen
  • Nanna Brejning
  • Stephen Lukio
  • Adam Gregers Møller Christensen
  • Esben Noer Lund
  • Julie Kristiane Karstenskov Østergaard
  • Mathias Høeg Grochalski
  • Nanna Lodal
  • Christian Bradsted
  • Tobias Brusen Dollerup
  • Magnus Dissing
  • Henrik Posselt
  • Dan Dodensig Christensen
  • Christina Caspersen
  • Amalie
  • Sofie Boye Christensen
  • René Birger Larsen
  • Birk Stilund Hansen
  • Rasmus Borup Christiansen
  • Katrine Hviid Wexel
  • Lamia Vaillant-Jørgensen
  • Julie Alina Lelund
  • Sascha caia Larsen
  • kim wendt
  • Kasper Nielsen
  • Kathrine Rix Sørensen
  • Susanne Capion
  • Liv Rasmussen
  • Kirstine Birk Petersen
  • Christoffer Bø
  • Johannes Bach
  • Casper Hartvig Rude
  • Simon Bornholdt Halby
  • Eline
  • Laurids Sund
  • Asbjørn Birkbak Bendtsen
  • Signe Toft Jensen
  • Line Østergaard Jepsen
  • Anna Sloth
  • Camilla Rifbjerg Erichsen
  • Dorthe Dollerup Larsen
  • Michala Brandt Pedersen
  • Thorbjørn Rygaard Mikkelsen
  • Michael Bech
  • William Andersen
  • Jeppe Kinch
  • René Bjerregaard
  • Lisbeth Hentze
  • Josefine Creutsberg
  • Sara Andersen
  • Emil
  • Benedicte Hedvig Anderson
  • Jonathan Dohrup Lindgreen
  • Christina Tran
  • Anne Frostholm
  • Kris Larsen
  • Ida Grønvold
  • Mette Foget
  • Lukas Jakob van Diepen
  • Akash
  • Martin Berggren
  • Allan Jensen
  • Mette H. Lauchandt
  • Anh Nguyen
  • Line Kronborg
  • Rasmus Nymand Pedersen
  • Thomas Veller Simensen
  • Marinus Fredslund
  • Simon Kleiner
  • Tenna Melissa Nielsen
  • Simon Vinther
  • Frida Dalbjerg Kunnerup
  • Tine Aarup
  • Ole Eriksen
  • Louise Taylor
  • Sarah Reimer Overvad Kjær
  • Søren Møller
  • Joakim T-J
  • Søren Højmark Guldbæk
  • Jeppe Emil Voergaard Holm
  • Frederikke Korreborg Sønderholt
  • Cellina Sandal
  • Katrine Latter
  • Karoline
  • Julie Hartmann Olesen